Grubun tanıtımı

RISO: BASKI PİYASASINDA BAŞLICA AKTÖR

1946 yılında Japonya’da kurulan Japon RISO KAGAKU Corporation, baskı sistemlerinin tasarımı, imalatı ve pazarlamasında çalışmaktadır. Çok kısa bir sürede dünya lideri konumuna ulaşan RISO, bugün sektörün önde gelen isimleri arasındadır. Gücünü başarısından alan Grup, dünya çapında yatırım yapmış ve Tokyo piyasasında birinci sırada kur değeri elde etmiştir.

Mürekkep imalatçılarının özünde, teknolojilerimizin açık ve global bir şekilde tanındığını görüyoruz. Deneyimimiz, baskı makinelerinin ve yazıcı üretiminin ötesindedir. Kendi sarf malzemelerimizi kendimiz üretiyoruz.

Grubun kurumsal broşürünü indirin.

MÜŞTERİLER VE ÇALIŞMA ORTAKLARI

Bize güvenen profesyonellere kusursuz bir hizmet sunabilmek için, 150 ülkede hizmet veriyoruz. Bu da, güvene dayalı gerçek ilişkiler kurmamızı sağlıyor.

Her proje sırasında, müşterilerimizin ve çalışma ortaklarımızın işimiz kapsamındaki katılımlarına özen gösteriyoruz. Onların ihtiyaçlarını değerlendiriyor ve bu ihtiyaçlara en yenilikçi şekilde karşılık vermenin yollarını araştırıyoruz. Böylece, her biri için en uygun çözümü belirleyebiliyoruz.

DEĞERLER VE TAAHHÜTLER

Yıl boyunca, müşterilerimiz tarafından veya müşterilerimiz için organize edilen faaliyetlere katılıyoruz. Bu buluşmalar, fikir alışverişlerinde bulunmamızı ve ürünlerimizi piyasa ihtiyaçlarına göre geliştirmemizi sağlıyor. RISO için, müşterilerin yanında olmak temel önem taşır.

Faaliyetin etik ve titiz yanına dayanan güçlü değerler etrafında yapılanan kuruluşumuz, Japonya’da kamu eğitimi kalitesinin iyileştirilmesi için çalışan RISO EDUCATIONAL FOUNDATION derneği ile bilgisini ve tecrübesini paylaşmaktadır. Diğer yandan, dünya çapında iletişimin gelişmesi ve fikir alışverişlerinin kolaylaştırılması yolunda da çalışıyoruz.

RISO’NUN KURUMSAL VİDEOSUNU İZLEYİN