Yöneticinin Mesajı

YÖNETİCİNİN MESAJI

« Kaliteden asla ödün vermeden yenilikçi teknolojiler sunmak, benzersiz ürünler arz etmek, müşterilere kulak vermek... RISO’nun işi budur.

Sağlam finans yapısı, dinamik ekibi ve teknoloji alanındaki mükemmel tecrübesi sayesinde, RISO başarı ile gelişme kaydetmektedir. Baskı sektöründe önemli bir aktör olmasının güvenini yaşamaktadır.

Bugün, bu kadar çok sayıda meslek sahibinin bize güvenmiş olması bir tesadüf değildir. Tecrübemiz sektörde bilinmektedir. Daha güvenli ve daha yüksek performanslı ürünler sunmak için, müşterilerimizi faaliyetlerimizin odak noktasına koyuyoruz.

Türkiye’de, yerel dağıtıcılarımız aracılığı ile, müşterilerimize yakın bir hizmet taahhüt ediyoruz. Tüm projelerimiz bembeyaz bir sayfa ile başlıyor; hedefimiz, her birinin ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uygun çözüm sunabilmek.

Kendini kanıtlamış bir çalışma yönteminin ötesinde, sürekli inovasyon stratejisine odaklanan RISO, adını duyurmayı başarmıştır. Piyasanın hızlı gelişimi karşısında, yarının eğilimlerini önceden tahmin etmek için çalışıyoruz.

Farkımızı her gün geliştiriyor, müşterilerimize ve çalışma ortaklarımıza hissettiriyoruz. Eğitim programımız sayesinde, çalışanlarımızın sürekli eğitimlerini sağlıyoruz: RISO Akademi. Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı olan ekiplerimiz, size kusursuz bir hizmet sunuyorlar. Size en iyiyi sunmaya verdiğimiz önem bizi diğerlerinden farklı kılıyor. »

PARTNERİMİZ SARAL’DAN

« RISO’nun tarafıma duyduğu güvenin neticesinde “Ülke Müdürü” olarak atanmış olmaktan büyük onur duymaktayım. 

Kişisel hedefim RISO ve SARAL’I ortak iş geliştirme projesinde ve hedeflere ulaşma noktasında desteklemek. Saral bu amacı gerçekleştirme doğrultusunda RISO’nun ihtiyacı olan yeni bir yapılanma sürecini başlattı. Öncelikle ,birçok yeni potansiyel müşteriyle ürünlerimizi tanıştırma imkanımızın farkındayız!  Bu doğrultuda, ilk adım bayilerimizin desteklenmesi ve bünyemizdeki yeni showroom’la müşterilemize ürünlerimizin sürekli tanıtım fırsatının yaratılması olacaktır. Ikinci olarak’ta Türkiye genelinde RISO’nun baskı çözümlerinin potansiyel müşterilerle buluşmasına imkan verecek demo oranizasyonlarının tertip edilmesidir.

Ayrıca, tüm bayilerimiz için organize edeceğimiz Satış ve Teknik eğitimler neticesinde RISO’nun öngördüğü standartlara ulaşılması sağlanacaktır.Sektörel fuarlara katılım ve her potansiyel müşterinin ürünlerimizi görmesi önem vereceğimiz diğer bir önceliğimizdir. Bunun neticesinde, müşterilerimiz mevcut çözümleri karşısında RISO’nun yaratacağı farkı görmüş olacaklardır.

Biz, RISO’nun farklı olduğunu biliyoruz ve şimdi herkesin de bu farkı görmesini sağlamak birincil hedefimizdir. »