Daha memnun edici

ÇÖZÜMÜNÜZÜ UYGULAMAYA ALIN

Amacımız, sizi anlamaktır. Eğitim, kamu sektörü, dernekler, askeri ve kuruluşların reprografik hizmetlerindeki uzun deneyimimiz sizi tanımamıza yardımcı oldu. İşinizi, kuruluşunuzu ve size özgü gereksinimleri çok iyi biliyoruz.

Bugün, size uygun ve sizi tamamen memnun edecek RISO çözümünü belirleyebilecek konumdayız. İletişim ve baskı konusundaki gereksinimlerinizin eksiksiz olarak denetlenmesi çözümünüzün geliştirilmesini sağlar.

HER ZAMAN YANINIZDA

  1. Duyarlı müşteri hizmetleri
    Siparişlerinizin takibi, faturalama, bakım istekleri gibi tüm talepleriniz için iş ortaklarımız her zaman hizmetinizdedir. Sorunlarınız büyük bir dikkatle incelenecektir.

  2. Uzman teknik yardımı
    RISO malzemenizin bakımı için, son derece nitelikli ve deneyimli teknik ekiplerimize tamamen güvenebilirsiniz. Müşterilerimizin %93’e varan memnuniyet oranı bunu kanıtlamaktadır.

  3. Uygun eğitim
    RISO cihazınız kurulduktan sonra da size eşlik etmeye devam eder. Çalışma ortamınıza ve gereksinimlerinize uygun ve kapsamlı bir eğitim programı önerilir.

HER ZAMAN DAHA FAZLA MEMNUNİYET

Daha önce belirttiğimiz gibi: Bizim için Önemli olan %100 memnuniyetinizdir. Deneyiminiz gelişmemize yardımcı olur. Belirttiğiniz açıklamalar ve beklentiler hizmet kalitemizi en iyi duruma getirmemizi ve sunduğumuz ürünleri geliştirmemizi sağlar.