Baskı ve zarflama çözümü

Baskı ve zarflama çözümünüz

Saatte 2.200 posta, siyah-beyaz veya renkli ComColor 9150 X-Jet ile, tek taraflı A4 için geçerlidir.
A4 kağıt biçimi / C5 ve DL zarf biçimleri

Belgelerinizi yüksek hızda yazdırın, katlayın, ekleyin ve mühürleyin.

RISO baskı ve zarflama çözümünüz çevrimiçi olarak 3 işlem gerçekleştirmenize olanak sağlar. Donanımınız postalarınızın baskı ve katlama işlemlerini gerçekleştirir. Talep üzerine işlerinizi gerçekleştirebilir ve postalarınızı oldukça rekabetçi bir maliyete oluşturabilirsiniz.

Postalarınızın baskı ve işlemlerini kolaylaştırın

Zarflama modülü ve çok işlevli bir ComColor X-jet yazıcıdan oluşan çözümünüz, saatte 2.200 adede kadar posta oluşturabilir ComColor 9150 X-Jet ile, tek taraflı A4 için geçerlidir.. Belgelerinizin oluşturulmasından gönderilmesine kadar çeşitli üretim aşamalarını entegre edin ve kolaylaştırın.

 

Değişken veriler içeren baskı işlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin İsteğe bağlı ComColor Express ile.

Donanımınız, kişisel postalar gönderilmesini sağlayan otomatik zarflama sistemine dayanmaktadır. Değişken veriler içeren baskılarınızı yöneterek daha güçlü bir iletişim elde edin.

Harici ComColor Express İsteğe bağlı. bağlantısı, doğrudan kurulum yazılımlarından yazdırmanıza ve değişken verileri yönetmenize olanak sağlar. Oldukça esnek olan bu işlev, tüm iş türlerine uygun değişkenlerin eklenmesiyle istediğiniz şekilde geliştirilebilir.

Postalarınızda gizlilik elde edin

RISO çevrimiçi baskı sistemi, otomatik olmayan bir iş akışı sırasında oluşabilecek zarflama hatalarına karşı koruma sağlar. Katlama işlerinizin gizliliğini sağlayın.

Talep üzerine işlerinizi, son dakika olsa bile, gerçekleştirin

Donanımınız gerçek anlamda çok yönlülük ve hız özelliklerine sahiptir. Talep üzerine işlerinizi siparişe uygun şekilde gerçekleştirin. Baskılı zarflarınızın yüksek depolama maliyetlerinden kurtulun.