Çalışma mekanizması

RISO baskı ve zarflama çözümü, postalarınızın baskı, katlama, yerleştirme ve zarflama işlemlerini gerçekleştiren yüksek hızlı bir donanımdır. RISO tarafından tasarlanan zarflama modülü ComColor X-Jet PRO yelpazesinden bir yazıcıya bağlıdır. Postalarınızı işleme almak için yüksek düzeyde karlı bir çözümden yararlanın.

Çevrimiçi eşsiz ve yeni bir çözüm

RISO baskı ve zarflama çözümü, yüksek performanslı bir sistem sayesinde çalışır. Gün içinde yüksek miktarda katlama işlemi gerçekleştiren profesyonellerin gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. RISO baskı ve zarflama çözümünü seçerek doğru bir seçim yapmış olursunuz:

  • Saatte 2.200 adede kadar posta oluşturun ComColor 9150 X-Jet PRO kullanılarak tek taraflı A4 belgesi için geçerlidir.. Zarflarınız mühürlü ve gönderime hazır olur.
  • 2 katlama olanağından yararlanın: İkiye katlanmış A4 / Üçe katlanmış A4.
  • Postalarınızın serbest çıkışı veya istiflenmiş çıkışı arasından seçim yapabilirsiniz (100 posta kapasitesi).
  • En fazla 59 gramlık 6 yaprak veya 120 gramlık 3 yaprak takın. Ayrıca zarflarınızı takmadan da yazdırabilirsiniz.

Değişken verileri yönetin

RISO baskı ve zarflama çözümü sayesinde ComColor Express seçeneği ile., değişken veriler içeren baskılarınızı kolayca gerçekleştirin. Postalarınızı kişiselleştirin. ComColor X-Jet PRO üretim yazıcınız, renk avantajları sunar. Postalarınızın açılma oranı ve etkisi en iyi duruma getirilmiştir.

Zamandan ve paradan tasarruf edin

RISO baskı ve zarflama çözümü, verimliliği ve kapasiteyi artırmak isteyenler için idealdir. Donanımınızın su kaynak rezervuarı dolu olduğunda, kesintisiz olarak 12.000 posta oluşturulabilir. Postalarınızı aynı zamanda çok rekabetçi bir maliyete de oluşturabilirsiniz.

Katlanmış postalarınızda gizlilik sağlayın

RISO baskı ve zarflama çözümü, postalarınızın güvende olmasını sağlar. Zarflarınız kullanıcıların içeriğini görmesini engelleyecek şekilde mühürlenir. Gizli belgelerinizi (faturalar, maaş bordroları, vade bildirimleri...) sorunsuz bir şekilde yönetirsiniz.