Daha fazla renk

Elektronik yayın makinesi, yazıcı, çoğaltma makinesi tedarikçisi misiniz? RISO, mevcut ve gelecekteki gelişiminizi desteklemesi amacıyla beklediğiniz tüm çözümleri sunuyor.

MÜŞTERİLERİNİZİN İLETİŞİMİ VE GELİŞİMİNİZ İÇİN DAHA FAZLA VERİMLİLİK

Yeni gereksinimler ortaya çıkıyor. Günümüzde daha fazla dikkat çekici mesaj ya da görüntüler içeren daha etkili belgeler üretebilir olmanız gerekmektedir. Ayrıca, bazen görüntülerle bezenmiş kapsamlı belgeler oluşturarak iletişimin kısıtlamalarını aşmanız gerekir. Bu yeni beklentilerin karşılanabilmesi için artık renkler büyük bir önem taşımaktadır.

RISO’NUN COMCOLOR X-JET PRO ÜRÜN YELPAZESİ, RENKLİ ÇÖZÜMÜNÜZ

RISO baskı malzemeleri, renkli baskıları RISO mürekkep püskürtme teknolojisi sayesinde uygun bir fiyata elde etmenizi sağlar. Daha karmaşık belgelerle çalışabilir, yüksek avantajlar sağlayan yeni uygulamalar oluşturabilir ve değişken verilerinizin tümünü standart bir şekilde yönetebilirsiniz. Sonuç olarak, müşterilerinizin memnuniyetine ve sizin gelişiminize eşdeğer performans gösteren bir hizmet.

Dinamik belgeler, daha etkili mesajlar

Önemli bilgileri vurgulamak ve okuyucunun dikkatini çekmek için biraz daha fazla renk yeterlidir. Tam renkli özelliği, e-posta yanıt süresini ya da fiyat, indirim veya bitiş tarihi depolama seviyesini önemli ölçüde artırabilir. Stratejik olarak, siyah-beyaz karşısında renkli baskının kullanılması, önemli mesajların iletilmesi ve etkilerinin artırılması için basit ve etkili bir yöntemdir.

Üstünlük sağlayan yeni uygulamalar

Baskılara renk katılması yeni fırsatlar yaratır. Renklerle kişiselleştirilmiş veya değişken verilerin bulunduğu özel içerikleri yönetebilirsiniz.

  • Bu, işlem hareketleri içeren renkli belge baskılarına yönelmenize olanak sağlar – faturalar, sözleşmeler, banka dekontları, miras belgeleri…
  • Bu aynı zamanda transpromo ve One to One belgesinin alınmasını da sağlar.
  • Bu yeni uygulamalar mektup veya e-posta okuma oranında artış ve dolayısıyla bir özelliği edinme maliyetinde düşüş olmasına katkıda bulunur (siyah-beyaz geleneksel bir mesaja kıyasla).

Mevcut müşterileri korumak ve aynı zamanda kişisel, farklı ve hedeflenen iletişim alanında yeni pazarlar edinmenin çeşitli yolları vardır.