Baskı-Üretim Makineleri

Maliyetlerinizi Düşürün ve Üretkenliğinizi Artırın

RISO, dijital baskı makineleri çözümlerinde dünya lideri olarak tanınmaktadır.

Baskı makineleri geleneksel ofis teknolojileri ile eşleştirilemeyen hızlarda daha geniş bir yelpazede baskı yapar. RISO baskı makineleri, çok uzun sürdüğü ve bu nedenle de fotokopi makineleri veya toner bazlı yazıcılarda üretmek için ekonomik olmayan uzunluklardaki kopyalar üretmek üzere özel olarak tasarlanmıştır. RISO serisindeki baskı makineleri, A4 boyutundan A2'ye kadar kağıt boyutunda modeller sunan geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Portföyümüzde, iş akışınız için size özel bir çözüm sunmak için farklı hızlar, çözünürlük, sayfa başı maliyeti ve daha fazlası için uygun çözümü seçebilirsiniz. Metalik altın gibi bir dizi renkli mürekkep seçenekler arasında. Bu seviyede metalik baskılar üretmek, dijital yazıcılar, fotokopi makineleri veya çok fonksiyonlu yazıcılarda mümkün değildir ve özel ekipman sunan şirketlerin ürünüdür. Ancak RISO ile YENİ metalik altın baskısı artık isteğe bağlı olarak erişilebilir durumdadır.

baskı makinesi

Avantajlar

 • Olağanüstü baskı kalitesi
 • Eşsiz baskı hızı: dakikada 185 sayfa baskı hızı*
 • Olağanüstü düşük sayfa başı maliyeti
 • Orta ve yüksek hacimli baskılarda kolay ve verimli olmasını sağlar
 • Zarf baskı olanağı
 • Gri tonlama ve keskin hatlar da dahil olmak üzere olağanüstü görüntü kalitesi ve üretim
 • Geliştirilmiş baskı seçenekleri
 • Çok yönlü: kolay kullanım, USB’den direkt baskı
 • Çevreci
 • Geliştirilmiş güvenlik özellikleri
 • Farklı kağıt türleri ve ağırlıkları kullanım olanağı

Uygulama Alanları

 • Reklam el ilanları
 • Broşürler
 • Duyurular
 • Bültenler
 • Biletler
 • Antetli kağıt
 • Raporlar
 • Kartvizit
 • Eğitim materyalleri
 • Davetiyeler

Sıkça Sorulan Sorular

Riso Baskı çözümleri ürün portföyüne baktığınızda, Injket ve kalıplı makineleri barındıran çok fonksiyonlu yazıcıları görebilirsiniz. Inkjet modellerimizde Comcolor FW ve GD serilerinde, kalıplı makinelerde ise SF serisiyle her aralıkta farklı teknik özelliklere sahip çeşitli ürünlerimiz bulumaktadır. Böylece her alanda iş akışı ve baskı gereksinimleri için özel tasarlanmış ürünlere sahibiz.

Düşük maliyetle yüksek kaliteli baskı işleriniz için Riso Baskı Makinelerini tercih etmelisiniz. Dayanıklı yapısıyla, servis ihtiyacını minimuma indiren Riso, dünya çapında kanıtlanmış çevre dostu performansı ile çevreye minimum etkiyle iş akışı sağlar. Tüm iş ortamları için son derece kullanışlı olan Riso Baskı Makineleri, pratik dokunmatik paneliyle yazıcıyı kullanmayı kolaylaştırır.

Baskı teknolojilerinin önde gelen markası olan RİSO sizlere avantajlı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Elbette ki bir işletme olarak en büyük hedefiniz üretkenliğin maksimize edilmesi, baskı pazarlarına hâkim olmak, renk kalitesinde artış yaratmak, işletme maliyetlerini minimum düzeye çekmek ve sıkıcı süreçlerin manuel’den otomatiğe doğru geçişini sağlamak olacaktır. İşte RİSO tüm bu hedefleri yerine getirmenize yardımcı olurken iş akışında da verimlilik ve sürekliliğe katkıda bulunacaktır.

RİSO baskı makineleri sayesinde olağanüstü baskı kalitesinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra dakikada 185 sayfa baskı hızına sahip olan modeller ile sayfa başı maliyetleri düşürebilirsiniz. Zarf baskı olanağı sunan dijital baskı makinesi, çevreci ve çok yönlü olma özellikleriyle dikkat çekmektedir. Böylece farklı kağıt ağırlığı ve türü ile kullanım kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Dijital Baskı Makineleri

RİSO baskı makineleri medyaya dair belgelerin yazdırılması için siz değerli iş ortaklarımıza özel olarak hazırlanmıştır. Yazdırma (ctrl+p) işlevinin yerine getirilmesi noktasında karşınıza iki farklı seçenek çıkacaktır. İlk olarak belgeyi taratabilir ve bilgisayar yardımı ile gönderim sağlayabilirsiniz. İş bu sayede dijital ortamda tekrar üretilmiş olur. Master,A3 formatlarında dahi 60 saniyede 190 kopya elde edebilirsiniz. Kâğıt sarımı yüzden hızda dönen mürekkep aparatlarının etrafında otomatik şekilde yapılmaktadır.

Baskı makineleri, geleneksel ofis teknolojisinin erişemeyeceği hızlarda daha geniş bir alana yazdırır. RISO baskı makineleri, çok uzun kopyalar yapmak için özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle bir fotokopi makinesi veya mürekkepli yazıcı ile yapmak ucuz değildir. RISO serisi laminatörler, A1’den A2’ye kadar kağıt boyutları sunan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Portföyümüzden farklı hızlar, çözünürlükler, sayfa başına maliyet ve daha fazlası için doğru çözümü seçebilirsiniz. Bu iş akışınızı özelleştirmek için önemli bir çözümdür. Metalik altın gibi çeşitli renkli mürekkepler ise seçeneklerden bazılarıdır. Bu seviyedeki metalik baskı, dijital yazıcılar, fotokopi makineleri veya çok fonksiyonlu yazıcılar ile üretilemez ve özel ekipman tedarik eden firmaların ürünüdür. Ancak, istek üzerine RISO ile metalik altın renginde yeni bir versiyon mevcuttur.

Markamıza ait baskı makinelerimiz keskin hatlar da dahil, görüntü kalitesinin en üst seviyeye çıkarıldığı ve prodüksiyon üretimi esnasında tek renkte yazdırma ve model için tek bir geçişte iki renk yazdırabilme imkanı sunmaktadır. Motor boyutları başta olmak üzere, hız ve kapasite açısından değerlendirildiğinde farklılık gösteren bu ürünler, günlük işlerinizde eliniz ayağınız olacak. Şayet konu ile ilgili danışma hizmeti almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakın ekibimiz imdadınıza yetişecektir.

İletişime Geçin

İhtiyaca yönelik çözümlerimiz ve kaliteli ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.