BM Partneri

RISO, BM İklim Konferans Partneri Olarak Seçildi

Birleşmiş Milletler iklim konferans partneri seçilmekten dolayı onurluyuz

RISO’nun çevreci mürekkep püskürtmeli çözümlerini ile Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi Tarafından (COP21 ve COP22) 21. ve 22. Oturumlarının baskı odası için tek tedarikçisi RISO olmuştur). RISO KAGAKU CORPORATION'ın Fransa yapılanması olan RISO France SA, iklim konferanslarında resmi iş ortağı seçildi.

Paris'teki COP21'de, ofset zımbalama ve yüksek kapasiteli istifleyicileri içeren bir dizi çözümden oluşan sekiz adet yüksek hızlı ComColor, etkinlik süresince üç milyona yakın sözleşme, antlaşma ve taslak dokümanı yazdırdı.

Organizatörler, güvenilirliği yüksek, çevre dostu cihazlar geliştirme konusundaki kararlılığımızı biliyorlardı ve daha sonra RISO'ya olan güvenlerini yenilediler.

İletişime Geçin

İhtiyaca yönelik çözümlerimiz ve kaliteli ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

RISO ComColor

RISO ComColor çözümlerimiz yine Marakeş'deki COP22'deki baskı odasında kullanılmak üzere tekrar seçildi. Konferansta 12 gün ve günde 24 saat boyunca beş adet ComColor kullanıldı.

RISO, daha temiz bir dünya teşvik etmek için vermiş olduğu taahhütleri yerine getirmek için her gün çalışmalarına azimle devam etmektedir. RISO, çevrenin iyileştirilmesine odaklanan Ar-Ge'ye büyük yatırım yapmaktadır. Benzersiz, çevre dostu soğuk baskı teknolojisi sayesinde, çevreye olan etkisini azaltır ve daha az elektrik tüketmesini sağlar. Toner bazlı çalışan yazıcıların aksine, RISO mürekkep püskürtmeli yazıcılar çevreye karşı daha az zararlı ve zararlı emisyon salımı yoktur.