Comcolor GL

Comcolor GL
GL 9730/7430

Sınıfının en iyisi, yüksek hızlı renkli

Dakikada 165 ppm ile yüksek
hızlı renkli baskı. Daha hızlısı yok.
İşletmeniz müthiş bir büyümeye hazır.
İş için basılı materyaller, hızlı geri dönüş ve yüksek hassasiyet gerektirir ve yüksek kalite standartları son derece uygun maliyetli bir şekilde karşılanmalıdır. Yalnızca yüksek kalitede yüksek hızlı baskı yapmakla kalmayan aynı zamanda, sürekli çalışabilen, çeşitli materyaller ve yayınlar üretmenize olanak tanıyan ve bir dizi işi akıllıca yönetmenizi kolaylaştıran bir makineye ihtiyacınız var. RISO, GL Serisi ile tüm bu ihtiyaçları ve daha fazlasını karşılar.
Alan, zaman ve maliyet açısından verimli
GL Serisi yazıcılar, dakikada 165 ppm’e kadar yüksek hacimli baskı kapasitesi ile sektörde benzersizdir.* Kompakt boyutlarına rağmen etkileyici bir güvenilirlik sunarlar. Kısa vadeli işlem baskısını işleme esnekliğine sahiptirler. Bir adet GL yüksek hızlı Inkjet makine, daha önce birden çok MFP gerektiren işleri kolaylıkla tek başına yürütebilir.
Benzersiz inkjet teknolojisi ile soğuk, kuru, düz çıktı
Çıktılar düz ve statiksiz şekilde sağlandığında, baskı sonrası işlemeye hızla geçiş yapabilirsiniz. GL Serisi yazıcılar çeşitli kağıt boyutları, türleri ve kalınlıklarıyla uyumludur ve kitaplardan kartlara ve zarflara kadar her şeyi üretmenize olanak tanır.
Çok sayıda opsiyonel aksesuar, esnekliği yeni seviyelere taşır
İhtiyaçlarınıza en uygun makine konfigürasyonunu oluşturmak ve GL Serisi yazıcıların yüksek hızının etkisini en üst düzeye çıkarmak için özel baskı sonrası sonlandırıcı ünitelerimizden birini seçiniz. Bir sonlandırıcı birimi kullanmanız, baskıdan baskı sonrasına kadar tüm sürecin otomasyonunu sağlar. Yüksek hızlı veri işleme RIP, üretim baskı işlemlerini kolaylaştırır.
Yüksek Çevre Duyarlılığı
GL Serisi yazıcılar, çok yüksek hızlarda baskı yapabilmelerine rağmen, rakiplerine kıyasla daha az güç tüketirler. Ayrıca CO2 ve ozon emisyonları da son derece düşüktür.

Daha yüksek bir üretkenlik
düzeyine hoş geldiniz.

Hızlı başlayın ve hızlı kalın

GL Serisi yazıcılar, RISO tarafından, hızlı, karmaşık veri işleme ve yüksek hızlı tek taraflı ve çift taraflı baskı için benzersiz bir mürekkep püskürtmeli baskı kafası ve yüksek kapasiteli bir SSD içeren tescilli mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisiyle donatılmıştır.* İlk baskı 5 saniye veya daha kısa sürede gerçekleştirilir. Yüksek metin ve görüntü hacminde bile yazdırma yüksek hızda devam eder.

Sabit kağıt besleme

RISO’nun kendi FORCEJET teknolojisi, kağıt taşıma durumunu gerçek zamanlı olarak algılayarak son derece yüksek konumsal doğruluğu mümkün kılar. Size çeşitli kağıt boyutu, türü ve kalınlığı üzerine baskı yapma özgürlüğü verir.

Profesyonel baskı işinizi hızlandırın

Tutarlı çıktı
kalitesi

Yüksek kaliteli fotoğraf reprodüksiyonu

Verimli, emek tasarrufu sağlayan çözüm

4.500 sayfalık maksimum A4 besleme kapasitesi (opsiyonel)

Kullanışlı katlama ve ciltleme otomasyonu (opsiyonel)

Kalın kağıt
besleme

Yüksek hızlı tarama ve kopyalama (opsiyonel)

Renkli LCD panel, işlemi basitleştirir

SRA3 kağıt boyutu
ile uyumlu

İşlem hızı
önceliği

Enerji tasarruflu
baskı

Baskı üretim süreçlerinizi daha akıllı ve daha hızlı hale getirin

Üretim işini ve yüksek hızlı baskıyı destekleyen esneklik

İşletmeniz için
akıllı bir seçim yapın.

RISO GL Serisi yazıcılar, işletmenizde yerden tasarruf sağlayan, güvenilir ve akıllı bir makineye sahip olmanızı sağlayan çok sayıda akıllı donanım ve yazılım yeniliklerine sahiptir. Kompakt ana ünitesinden inkjet çıktı kalitesine kadar bu makine, profesyonel baskı işiniz için başka hiçbir yazıcının sağlayamayacağı desteği sağlar.
Riso Comcolor GL Video
Teknik Özellikler

    İletişim Bilgilerimiz
    RISO hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bizimle baskı ihtiyaçlarınız hakkında konuşmak isterseniz, lütfen aşağıdaki ayrıntıları kullanarak bizimle iletişime geçin. Alternatif olarak, bize mesaj gönderebilirsiniz ve ekip üyelerimiz sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.