Çözümlerimiz

Geniş ürün portföyümüz sayesinde birçok farklı ihtiyacınızı karşılayacak baskı çözümleri.

RISO sadece baskı çözümleri üreticisi değildir. İş akışınıza pozitif katkı sağlayabilecek çözümler üretiyoruz. Birçok farklı sektöre hizmet veriyoruz ve farklı iş akışları, baskıda karşılaşılan zorluklar için katma değer çözümler sunuyoruz. Baskı birçok kullanıcı için tamamlayıcı bir ihtiyaç. Yanlış çözümü kullanmanın getirdiği maliyet, zaman ve stres gibi faktörler birçok kullanıcı için önemi gün gittikçe artmaktadır. Maliyet, üretkenlik ve güvene bilirlik ön planda olmasına rağmen, günlük işinizde yardımcı farklı birçok fayda olabileceğinin bilincindeyiz. Bu faydaları tespit edebilmek adına sizinle birlikte çalışıyor ve ihtiyaçlarınıza yönelik, cebinizi ve zamanınızı düşünerek çözümler sunabiliyoruz.

Üretim Baskısı

RISO Üretim baskısı çözümleri hızlı çıktı, yüksek hacim, güvenirliliği ve çıktı kalitesi için tasarlanmıştır.

Kopyalama Merkezi

RISO renkli ve siyah/beyaz baskı çözümlerimiz mevcut iş akışınızın karlılığını artırmak için tasarlanmıştır.

Eğitim

İlk okullardan üniversitelere, üretkenliğini, maliyet tasarrufunu gibi birçok konuda fırsat sağlar.

Dernekler

Bizim yenilikçi, çevreye duyarlı teknolojimiz hız, üretkenlik sunar ve aynı zamanda sayfa bası maliyetinizi düşük seviyelerde tutar.

Kurumsal

Uzun yıllar uluslararası kurumsal firmalarla çalışmış olmanın ve birlikte getirmiş olduğu zorlukları, ihtiyaçları ve iş akışlarını çok iyi anlıyoruz.

Kamu

İşinizi daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yapabilmek için ofisinizin belirli baskı ihtiyaçları (düşük maliyetli) vardır.

İletişime Geçin

İhtiyaca yönelik çözümlerimiz ve kaliteli ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.