Destek

Uygulamalar

Bir tabletten RISO ComColor'dan baskı almak için yeni bir özel baskı uygulama yazılımı olan RISO PRINT-S'yi duyurmaktan memnuniyet duyarız.

Yeni RISO PRINT-S uygulaması, PDF dosyalarını bir RISO Postscript denetleyicisi aracılığıyla bir ComColor FW ve GD serisi yazıcıya mobil cihazlardan basarken kullanıcıya yeni verimlilik ve güvenlik seviyesine taşıyor.

RISO PRINT-S'yi kullanmak, kullanıcının yazdırma sırasında daha fazla kontrol ve esneklik sağlayan yazıcı sürücüsü seçeneklerinin çoğunu seçmesine olanak tanır. Bu, güvenli ve gizli yazdırma işleri için bir PIN numarası atama özelliği sayesinde daha da geliştirilir mesine olanak sağlar. Özetle, RISO PRINT-S uygulaması, bir Postscript seçeneği konfigürasyonu kullanarak tablet aygıtlarından ComColor FW veya GD'ye yazdırırken daha fazla verimlilik sunar.

RISO PRINT-S aşağıda belirtilenlerden indirilebilirsiniz:

Müşteri Hizmetleri

Ürünlerimiz, sarf malzemeler, hizmet, destek ve hakkında bize Pazartesi'den Cuma'ya kadar mesai saatlerinde (08:30 - 17:30) 0212 258 80 20 numaralı telefondan ve bilgi@risoturkey.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.