Hakkımızda

Riso Hakkında

Baskı çözümlerinde dünya lideri – RISO, 180 ülkede ve bölgede hizmet veren baskı çözümlerinde dünya lideridir.

Tokyo Menkul Kıymetler Borsası Birinci Bölümünde listelenen Japon bir şirket olan RISO, ürün ve müşteri hizmetleri konusunda dünya çapında güçlü bir itibar kazanmıştır ve "RISO-ing" terimi birçok ülkede "baskı" ile eş anlamlı hale gelmiştir. Rekabetçi fiyatlarla en kaliteli yazıcıları / fotokopi makineleri sunuyoruz, ancak belki de en önemlisi, iş ihtiyaçlarınızı analiz edip doğru çözümleri baskı özelliklerinize uyguluyoruz. Üretim baskısı, eğitim, dernekler, kurumsal, kamu kuruluşları ve diğer ticari sektörler de dahil olmak üzere çeşitli sektörlere yönelik çalışmalar yapıyoruz. Başarımızın sırrı, karşılaştığınız zorlukları anlamak ve bunları aşmak için yüksek kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunmaktır. Araştırma ve inovasyon, yaptığımız her şeyin merkezinde. Yeni FW modelleri ile birlikte, renkli sayfa başına en düşük maliyetli baskı çözümünü sunan dünyanın en hızlı renkli tabaka baskı mürekkep püskürtmeli yazıcısı olan yeni ComColor GD Serisi’nin yaratıcılarıyız.

İletişime Geçin

İhtiyaca yönelik çözümlerimiz ve kaliteli ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Benzersiz FORCEJET ™ Mürekkep Püskürtme Teknolojisi

Baskı işlemi esnasında ısı gerektirmeyen bir görüntüleme sistemi kullanmaktadır. Bu özelliği, basit kağıt geçiş yoluyla birleştirerek son derece güvenilir bir baskı çözümü sağlıyoruz.

RISO’nun tüm çözümleri çevreye duyarlıdır ve hiçbir ozon, toz veya toner parçacıkları içermez, bu nedenle özel soğutma veya havalandırma gerekmez ve son derece verimli bir şekilde çalışırlar. Mürekkep tabanlı baskı sistemlerinde öncü ve sürekli yenilikçi olan RISO şu anda 1,600’ün üzerinde global patent sahibidir ve bu da çözümümüzün benzersiz üretkenliğine, çok yönlülüğüne ve maliyet verimliliğine katkıda bulunmaktadır.


1946'da kurulan RISO, Tokyo Menkul Kıymetler Borsası Birinci Bölümünde listelenmiş bir Japon şirketidir ve ayna zamanda 20 yılı aşkın yıldır Türkiye’de faaliyet göstermektedir. RISO faaliyetlerine mürekkep üreticisi olarak başladı ve bugün RISO'ya baskı süreci hakkında benzersiz bir teknik bilgi birikimi sağlayarak mürekkep ve sarf malzemeleri üretmeye devam ediyor. Baskı gereksinimlerinin, sektör ve organizasyona göre farklılık gösterebileceğine inanan RISO, araştırma ve inovasyona yoğun bir yatırım yapar ve işinize / ihtiyacınıza yönelik baskı çözümleri sunmak için yüksek kaliteli yazıcılar, baskı makineleri ve aksesuarlar geliştirir. Üretim baskısı, eğitim, dernekler, kurumsal, kamu kurumları ve diğer ticari sektörler de dahil olmak üzere, 180'i aşkın bölgede ve birçok farklı pazarda çalışıyoruz ve üstün müşteri hizmetleri ile birleşmiş en yüksek kalitede ve en rekabetçi fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Biz sadece bir baskı tedarikçisi değiliz. Biz iş akışınıza ve ihtiyacınıza göre doğru çözümler sunuyoruz.