Kopyalama Merkezi Seçimleriniz İçin Doğru Tercih RISO Türkiye’de

Riso

Baskı çözümlerinin oldukça önem kazandığı günümüzde, bu çözümlerin ortak bir alandan ihtiyaç sahiplerine sunulabilmesi için baskı hizmeti alabileceğiniz işletmelerin sayısında artış görülmektedir. Kopyalama merkezi olarak da karşımıza çıkan bu işletmeler, baskı hizmetleri yoluyla kendisine gelir yaratan markaların işlerinin halledildiği alanlardır.

Kopyalama merkezleri sayesinde işletmeler cazip denilebilecek maddi kar elde edebilirken, müşterileri ile doğru iletişim kurarak işlerin yüzde yüz memnuniyet sunularak halledilebilmesini de sağlamakta; aynı zamanda piyasa genelindeki rekabetçi ortama da şeffaf bir katılım gerçekleştirmektedir.

RISO olarak bizler, bahsettiğimiz sektöre yönelik oldukça iyi tecrübelere sahip bir marka olduğumuz için müşteri tarafında sunulacak baskı hizmetlerinde yeterli ve uygun maliyetli çözümler geliştiriyoruz. Markamız adı altında yer alan dijital baskı makineleri, renkli yazıcı ekipmanları gibi ürünlerimizle mevcut baskı işlerinde kopyalama merkezlerinde yer alan aletlerimizle hızlı ve uygun çözümler sunuyoruz.

Kopyalama Merkezi Çalışmaları İçin RISO GD9630 Modeli

Sıralı tip mürekkep püskürtme mekanizmasına sahip olan RISO GD9630 model baskı makinesi, kopyalama merkezlerinin ihtiyaç duyduğu çabukluk ve kaliteyi bir araya getiren bir üründür. Kopyalama merkezi çözümleri için üretkenlik konusunda beklenilenden de fazlasını sunan bu baskı makinesi; aynı zamanda baskı gerçekleştirirken görselleri oldukça yüksek kalitede basarak, metinleri de aynı şekilde canlı bir şekilde meydana getirip okunaklılığı kolaylaştırmaktadır.

Bununla birlikte bu merkezlerin sahip olmak istedikleri en büyük avantaj bilindiği üzere hızdır. RISO’nun ürettiği baskı makineleri, A4 kağıt boyutunda gerçekleştirilecek baskıları dakikada 160 sayfa kadar gerçekleştirerek müthiş bir hıza kavuşur.

Çıktı alınırken bazen tek taraflı bazense çift taraflı baskıya ihtiyaç duyulduğundan, RISO çift taraflı baskı süreçlerinde hem hız konusunda hem de baskı kalitesi konusunda bekleneni kullanıcılara sağlamak için 5 saniyelik hassas baskı süreci seçeneğini de geliştirmiştir.

Son olarak fotokopi ve sayfa tarama işlemlerinden de bahsedecek olursak, bu baskı makinelerinin bu alanlarda da hem hızlı hem de başarılı olduğunu söylemek mümkündür. Dakikada 70 sayfalık bir fotokopi hızına sahip olan RISO kopyalama merkezi makineleri aynı zamanda dakikada 100 sayfalık tek ya da çift taraflı tarama hızını da kullanıcılarına sunmaktadır.