Kopyalama Merkezi

Daha Fazla Baskı Daha Fazla Kâr

Baskı hizmetleri ile gelir sağlayan işletmeler, cazip bir kâr elde etmek için müşterilerinize sunabileceğiniz rekabetçi fiyat ve servise ihtiyaç duyarsınız ve bunları sunabilmeniz adına doğru çözümler gerekir. RISO bu sektöre yönelik geniş bir tecrübeye sahip ve baskı hizmetleri yoluyla gelir yaratan işletmeler için baskı çözümleri sunuyoruz. RISO renkli yazıcılar ve dijital baskı makineleri mevcut ekipmanlarınızla karlı bir şekilde baş etmek zor olabilecek baskı işleri için idealdir.

İletişime Geçin

İhtiyaca yönelik çözümlerimiz ve kaliteli ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

RISO Baskı Çözümleri Hayatınızı Kolaylaştırır

Müşterilerinize broşürler, el ilanları, posterler, davetiyeler, tanıtım materyallerini ve daha fazlasını sunmak için, RISO baskı çözümleri işinizi kolaylaştırıyor ve en önemlisi sizin için daha uyguna mal eder. Kapasitenizi yükselterek iş hacminizi artırın ve giderlerinizi, sayfa başı maliyetlerini düşürerek karlılığınızı artırın. Güvenirlik bunlara ulaşmanızda başlıca önemli bir etken. RISO, minimum bakım gerektiren ve benzersiz ömre sahip, en yüksek kalitede çözümler sağlamasıyla övünmektedir. Her şeyden önce RISO'nun sunabileceği destek ve uzmanlığından yararlanabilirsiniz. Eğitim, tavsiye veya desteğe ihtiyaç duyacak olursanız, RISO destek ekibimiz her adımda size yardımcı olacaktır. Kalifiye teknik ve ürün uzmanlarımız size en iyi desteği verme konusunda bilgi ve tecrübeye sahiptirler.

Devrim etkisi yaratacak olan RİSONOGRAF yani mimeograf baskı cihazı 1986 yılında RİSO tarafından yaratıldı. Firma bu sayede dijital baskı sektöründe dünya lideri konumunu yakaladı.

Farklı büyüklüklere sahip olan organizasyon yapıları içerisinde baskı süreçlerinin profesyonel bir şekilde tasarlanmasının sağlanması, üretim yapılması ve geliştirme faaliyetleri konusunda tecrübesi ile birlikte, karşılaşılan problemlere de ivedi bir şekilde çözümler getirildi.

Baskı hizmetlerinden gelir elde eden işletmeler, cazip karlar elde etmek için müşterilerine sunabilecekleri rekabetçi fiyatlara ve hizmetlere ve doğru çözümleri sunmak için doğru çözümlere ihtiyaç duyarlar. RISO, bu sektörde kapsamlı deneyime sahiptir ve baskı hizmetleri yoluyla gelir elde eden şirketlere baskı çözümleri sunar. RISO renkli yazıcılar ve dijital baskı makineleri, uygun maliyetli ve mevcut ekipmanla yönetilmesi zor olan baskı işleri için idealdir. Bu açıdan daha fazla baskı ile daha fazla kar elde etme imkanına ulaşırsınız.

Tasarım faaliyetleri, üretimin geliştirilmesi konusunda rakibi olmayan RİSO dijital baskı makineleri, toner bazlı olan yazıcılar vasıtası ile firmalar için ekonomik çözümler sunmaktadır. RİSO markasının önde gelen modelleri, A4 kâğıdından 2 boyutlarına kadar farklı genişlik özelliklerini de içerisinde barındırmaktadır. Farklı hızlara sahip olan DPI görüntü alanları, geniş mürekkep sistemleri, denetleyicilerin kopya tercihinde bulunabilme özelliği, performansın üst düzeye çıkmasına yardımcı olmaktadır. Tasarımcılar, sanatçılar, illüstratörler, baskı teknolojileri sektöründe ISO olarak yaratmış olduğumuz devrim niteliğindeki etkiyi ‘Risograf’ ismi ile anıyor. Bugün 30 yıldan uzun bir süre önce toner bazlı olarak çalışan fotokopi makinelerine, ofset baskı ekipmanlarına güvenilir ve çok ekonomik fiyatlarla sahip olarak, dijital baskı endüstrisinin ihtiyaçlarına çözüm olmak amacıyla kendimizi yenilemeye ve güncellemeye devam ediyoruz. Genel performansımızı ciddi şekilde artırırken gider kalemleri maliyetlerinin azalması amacı ile maliyette düşüş etkisi yarattık.

Müşterilere broşürler, el ilanları, posterler, davetiyeler, broşürler vb. sağlamak için RISO baskı çözümü işinizi her şeyden daha kolay ve rahat hale getirir. Kapasiteyi artırarak iş hacminizi artırabilirsiniz. Aynı zamanda sayfa başına maliyetleri düşürerek kârınızı katlayabilirsiniz. Güvenilirlik, bunlara ulaşmada önemli bir faktördür. RISO kopyalama merkezi, minimum bakım ve benzersiz kullanım ömrü ile en kaliteli çözümleri sunmaktan gurur duyar. Her şeyden önce, RISO’nun sağlayabileceği destek ve deneyimden yararlanabilirsiniz. Eğitime, tavsiyeye veya desteğe ihtiyacınız varsa, RISO destek ekibimiz yolun her adımında size yardımcı olabilir. Nitelikli ürün ve teknoloji uzmanlarımız, en iyi desteği sağlayacak bilgi ve deneyime sahiptir. Böylelikle kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.