Riso Baskı Yönetim Sistemi

ETKİN BASKI YÖNETİMİ İLE MALİYETLERİNİZİ KONTROL ALTINA ALIN

RISO, kullanılan teknolojiden bağımsız olarak, müşterilere baskı kullanımı kontrol etmeye ve denetlemeye olanak tanır ve maliyetin günümüz dünyasında eşit derecede önemli olduğunu göz önünde bulundurarak en düşük sayfa başı fiyatını sunmaya çalışır. Mevcut tüm RISO modelleri, bir miktar yerleşik kullanıcı yönetimi sunar; kullanımı kontrol etmek ve gerekirse kullanıcı hacmi sınırlamalarını ayarlayabilen, ComColor'da bulunan kart erişim sistemini kontrol etmek için basit bir giriş prosedürü olabilir. Dolayısıyla RISO, modeli ne olursa olsun, maliyet kontrolünü ve kullanıcı yönetimini sürecin ayrılmaz bir parçası olarak görür. Bununla birlikte, kuruluşunuz veya baskı hacminiz büyüdükçe, daha kapsamlı bir ağ tabanlı sistem, tam ve merkezi kontrol sağlamak için gerekli olabilir. RISO Baskı Yönetimi Çözümü, PaperCut baskı yönetim sisteminin gücünü, ComColor'un üretkenliği ve düşük maliyetleri ile birleştirir, bu çözüm diğer birçok cihazla da uyumludur.

 

RISO Baskı Yönetimi Çözümünün Özellikleri;

- Tarih kaydı, departman ve kullanıcıların maliyet özetleri
- Renk çıkışı kısıtlama fonksiyonları, maliyet yönetimi, maliyet sınırlamaları
- Basit ekran tabanlı işlemi
- Fatura ve ön ödemeli kart fonksiyonları
- Her kullanıcıya bakiye bildirim işlevi

Günümüzde baskı hazırlığındaki en büyük sorunlardan biri baskı yaparken istediğiniz renkleri elde etmenin zorluğudur. Renk ayrımı sırasında renklerle çalışırken ne kadar hassas olursanız olun, ekranda görüntülenen renkler test edilen ve yazdırılan renklerle eşleşmeyebilir. Bu sorun çok sık meydana gelir ve her zaman baskı geliştirme sırasında çözülmeye çalışılır. Bundan dolayı RİSO baskı yönetim sistemi işlerinizi kolaylaştırır.

İşletme maliyetlerinin kontrolünün sağlanması, performans üzerinde gerekli olan incelemelerin yapılması ve sektörde rekabeti sağlayan RİSO baskı yönetim yazılımları ile karşınızda. Kullanım kontrollerinin sağlanması son derece basit sistemlerden oluşmaktadır. Kullanıcı hacimlerinin üst sınırlarının izlenir olması, kontrol mekanizması geliştirilmesi ve gerekli olan hallerde ayarlama yapılabilmesi için kart erişim sistemlerine ihtiyaç duymaktasınız. İşi hacminin ve üretimin artması ile birlikte maliyet kontrolü yapmanıza da ISO olarak yardımcı olmaktayız.

Mevcut tüm RISO modelleri, entegre kullanıcı yönetimi sağlar. ComColor’da bulunan kart kullanımını ve erişim sistemini kontrol etmek basit bir oturum açma prosedürüdür ve kullanıcı limitini ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Bu nedenle RISO, modelden bağımsız olarak maliyet ve kullanıcı yönetimini sürecin ayrılmaz bir parçası olarak görür. Ancak, kuruluşunuz veya baskı hacminiz büyüdükçe, tam merkezi kontrol sağlamak için daha kapsamlı bir ağ sistemine ihtiyacınız olabilir. RISO baskı yönetimi çözümü, PaperCut baskı yönetim sisteminin gücünü ComColor’un üretkenliği ve düşük maliyetiyle birleştirerek onu diğer birçok cihazla uyumlu hale getirir.

Baskı yönetimi çözümü açısından tarih kaydı, kullanıcı ve departman maliyet özetlerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra maliyet yöntemi, maliyet sınırlamaları ve renk çıkışı kısıtlama fonksiyonları özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Her kullanıcıya bakiye bildirim işlevinin olması ise size büyük bir kolaylık sağlar. Ayrıca basit ekran tabanlı işlemi, fatura ve ön ödemli kart fonksiyonları da RISO baskı yönetimi çözümünün öne çıkan özelliklerinden sadece birkaçıdır.

Kullanılan teknoloji ne olursa olsun, RISO baskı yönetim sistemi, müşterilerin baskı kullanımını izlemesini, takip etmesini ve kontrol etmesini sağlar. Ayrıca günümüz dünyasında maliyet de aynı derecede önemli olduğundan, sayfa başına en düşük maliyeti sağlamaya çalışır. Bu sayede etkin baskı yönetimi ile maliyetlerinizi kontrol altına alarak bu eşsiz fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Sizler için tasarlamış olduğumuz baskı makinelerinin teknik özelliklerini inceleyerek, bu ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilir, sizlere sunmuş olduğumuz avantajlı dünyadan yararlanmak için Youtube kanalımız üzerinde yer alan ürün videolarını da inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgiler almak isterseniz ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.