SF

Speed Forward Edition

Sizlere SF E serisini sunuyoruz; tüm kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan yeni ve tamamen küresel bir marka

RISO, ürünlerimizi sürekli iyileştirmek adına müşterilerimizden gelen geri bildirimleri daima dinleyerek 190’dan fazla ülkede ve bölgede tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılamaktadır. SF E serisi önemli bir dönüm noktası olup RISO’nun sürekli gerçekleştirdiği yenilikler arasında bir başyapıt niteliği taşımaktadır. SF E serisi, üstün çalışma kapasitesi, yüksek hızı ve olağanüstü yazdırma kalitesi ile sizi yazdırma işleminin tamamen yeni bir boyutuna taşır.

Yüksek hızlı 150 ppm* yazdırma

Yaklaşık 7 dakika içinde 1000 sayfa yazdırmanızı sağlayan bu şaşırtıcı hız, ağır evrak işlerinizde sizi etkili bir şekilde destekleyecektir.

Son derece ekonomik yazdırma maliyetleri

SF E serisi yazdırma işlemini bir kalıp üzerinden gerçekleştirir. Her bir kalıpdan ne kadar sayfa oluşturulursa yazdırma başına maliyet o kadar düşer. 

Yüklü miktarda kağıt besleme

Tepsilerin besleme için 1000 yapraklık* kapasiteye sahip olması daha uzun bir süre kesintisiz baskı işlemi yapılmasını sağlar. 

Birden Fazla Sayfa Yazdırma

Sayfa düzeninde baskı ile, aynı sayfanın birden çok kopyasını veya birden fazla sayfanın kopyalarını tek bir sayfada birleştirerek kağıt tasarrufu sağlanır.  

Kolayca ayarlanabilen kağıt alma tepsisi

Kağıt alma tepsisi, her bir standart kağıt boyutu için bir dokunuşla
kolayca ayarlanabilir. İyileştirilmiş tasarım yazdırılan sayfaların kolayca
alınabilmesi için düzenli bir şekilde
yerleştirilmesini sağlar.  

Uygun çalışma kapasitesi ve birçok yeni işlev
ile daha iyi bir yazdırma deneyimi

    İletişim Bilgilerimiz
    RISO hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bizimle baskı ihtiyaçlarınız hakkında konuşmak isterseniz, lütfen aşağıdaki ayrıntıları kullanarak bizimle iletişime geçin. Alternatif olarak, bize mesaj gönderebilirsiniz ve ekip üyelerimiz sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.