Üretim Baskısı

Üretim baskısı maliyetlerinizi düşürün ve üretkenliği artırın.

RISO eşsiz üretim baskı çözümleri sunar. Günümüzdeki yüksek rekabetçi üretim baskı koşullarında, kullanıcılar rakiplerine avantaj sağlayacak ve düşük maliyetli çözümlere ihtiyaç duymaktadırlar. RISO ile bu hedeflerinize ulaşmak artık mümkün.

İletişime Geçin

İhtiyaca yönelik çözümlerimiz ve kaliteli ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Yazıcıların bütün dinamiklerinin hayata geçirilmesine destek sağlayan RİSO, operasyonel anlamda yapılacak olan giderlerin de minimum düzeye indirilmesini sağlayacak ve baskı süreçlerinin karmaşık yapıdan daha da basit bir yapıya geçmesine yardımcı olacaktır. İster iş hacminizi genişletmek, isterseniz işte sürekliliği artırmak, isterseniz de işinizi belirli oranlarda büyütmek isteyin RİSO tüm iş süreçlerinizin, gelişmekte ve değişmekte olan pazar yapısına uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Üretim baskı hizmeti veren iş ortakları için RİSO firması olarak verimli, pratik ve kusursuz çözümler sunmakla birlikte oldukça hızlı ve maksimum kapasiteye sahip olan yazıcılar tasarladık. Tasarladığımız modeller arasında yer alan ComColor GD9630 ve Valezus T2100, baskı sektöründe yer alan ve en hızlı hizmeti veren yazıcı çeşitleridir. Hızları 160 ppm ve 320 mm olmaktadır.

GD serisi modelleri az yer kaplamakta ve yüksek çıkış gücüne sahiptir. Bunun yanı sıra dakikada 160 sayfa baskı yaparak yüksek baskı hızına sahip olan bir model olarak karşınıza çıkmaktadır. Olağanüstü güvenebilirlik sağlayan bu model, yüksek siyah yoğunluğu için 5 rengi bünyesinde barındırmaktadır. Aynı zamanda fırın ünitesinin olmaması kağıdın ısıya maruz kalmasını önler. Soğuk baskı teknolojisini kullanan GD serisi, artırılmış bir üretkenlik elde etmenize yardımcı olur.

RİSO, sektörde çeyrek asırlık deneyimi ile bugün profesyonel baskı konusunda güvenilir ve esnek, hacmi yüksek baskılar ile birlikte baskı çözümlerini çevre dostu olarak yerine getirmektedir. Baskı çözümlerimiz verimli olurken, kullanıcı potansiyelimiz de sektörde rekabette ihtiyaçları olan gücü sunmuş olduğumuz teknoloji vasıtası ile sağlayacaktır. Düşük maliyet ile yüksek hız elde etmek isteyenler için RİSO büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

FORCEJET’in yağ bazlı soğuk presleme işlemi ile benzersiz inkjet teknolojimiz, basılı kağıdın arka yüzündeki lekeleri ve kırışıklıkları önler. Bu açıdan benzeri görülmemiş yüksek hızlı RİSO üretim baskısı sağlar. Ayrıca FORCEJET teknolojisi, toner bazlı çözümlerle seri üretimin sorunlarını ortadan kaldırır.

RISO baskı çözümünüzü mevcut filonuzla yan yana çalıştırabilir veya renkli baskı dünyasına girebilirsiniz. Yüksek yatırım maliyetlerine katlanmadan yeni pazarlar açabilirsiniz. RISO çözümleri ile düşük sermaye ve işletme maliyetleri ile yüksek baskı hacimleri ve baskı kalitesinde sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu açıdan eşsiz üretim baskı çözümleri ile birlikte rekabetçi koşullarda, rakiplerinize karşı avantaj sağlamak ve maliyetleri düşürmek için RİSO’ya ihtiyacınız olacak. Hedeflerinize ulaşmak ise RİSO ile artık mümkün. Bu açıdan maliyetlerinizi düşürmek ve yüksek hızda kaliteli çıktılar almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.