Valezus – T1200

Valezus T1200
Yüksek Hızlı Renkli İnkjet Baskı Makinesi
Baskı Hızı
165 ppm
A4 Uzun Kenar Besleme
AFP / IPDS / PS / PDF
Uyumlu
Mevcut ve gelecekteki pazar gereksinimlerini karşılama esnekliği sunan, hem kısa hem de uzun vadeli işlemsel baskı için mükemmel çözüm

Büyük, süreli besleme yazıcılarının verimli bir şekilde işletilmesinin zor olması sebebiyle, değişen iş taleplerini karşılamak için mükemmel maliyet performansını esneklik ile birleştiren bir üretim yazıcısı mı arıyorsunuz? VALEZUS T1200, kurulum, yerden tasarruf ve çevre dostu özelliğiyle düşük yatırımla birlikte dakikada 165 ppm* inanılmaz yüksek baskı hız sunan ihtiyaçlarınız için ideal çözümdür. AFP/IPDS, PS ve PDF formatlarını destekleyen bu kompakt yazıcı, mevcut iş akışınıza kolay entegrasyon için tasarlanmıştır. VALEZUS T1200 çeşitlenen işlemsel baskı pazarında sizin için yeni iş fırsatları yaratıyor.

    İletişim Bilgilerimiz
    RISO hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bizimle baskı ihtiyaçlarınız hakkında konuşmak isterseniz, lütfen aşağıdaki ayrıntıları kullanarak bizimle iletişime geçin. Alternatif olarak, bize mesaj gönderebilirsiniz ve ekip üyelerimiz sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.