Baskı Makinesi: Maksimum Üretim, Minimum Masraf!

baskı makinesi

Baskı makinesi çok çeşitli sektörlerde farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Baskı çözümü olarak baskı makinelerini tercih etmek şirketleri yavaş ilerleyen süreçlerden ve sayfa başı maliyetin beklenenden fazla olmasından kurtarmaktadır. Peki, baskı makineleri bunu tam olarak nasıl yapar? Yazımızı okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Baskı Makinesi Ne Demek?

Baskı makinesi ne demek diye soruyor olmanız son derece doğaldır çünkü bu makinelerin standart fotokopi makinelerinden farkı çoğunlukla bilinmemektedir. Fotokopi makineleri baskı makinelerine kıyasla daha yavaş çalışmaktadır ve en önemli farklardan biri budur.

Aynı zamanda baskı makineleri metalik altın gibi farklı renkli mürekkeplerin kullanımına olanak sağlamaktadır. Dakikada 185 sayfa basabilmeleri de bu makineleri hem kâr amacı güden kuruluşlar hem de kurumsal şirketler için önemli bir çözüm haline getirmektedir.

Baskı Makinesi Hangi Alanlarda Faydalı Olmaktadır?

  1. Hızlı baskı alarak işlerin aksamasının önüne geçebilmektedir.
  2. Sayfa başı maliyeti düşürür ve kâğıdın çok gerekli olduğu dernek, eğitim kurumu, kurumsal şirketler için vazgeçilmez bir teknoloji haline gelir.
  3. Düşük maliyetle hızlı baskı yapmasına rağmen kaliteli bir sonuç ortaya koyar.
  4. Diğer baskı çözümlerine göre çok daha çevrecidir.
  5. Farklı türlerde ve ağırlıklarda kağıtları kullanma olanağı sağlar.
  6. Kullanımları kolaydır, USB üzerinden direkt baskı yapılabilir.

Baskı makinelerinin birbirinden farklı özellikleri olsa da temelde her biri bu faydaları sağlamaktadır.

Baskı Makinesi Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Baskı makineleri farklı amaçlar için birbirinden farklı üretilmektedir. Örneğin bir makinede hızın çok daha yüksek olmasına dikkat edilirken, diğer bir makinede sayfa başı maliyete odaklanılabilir. Her şirketin farklı ihtiyaçları vardır ve baskı makineleri bu ihtiyaçlara karşılık vermek üzere üretilir.

Üretici firma ve makinede bulunan ayırt edici özellikler fiyatları etkileyebildiği için ortalama bir fiyat vermek neredeyse imkansızdır. Uzun vadede ise tüm baskı makineleri maliyetinizi düşürür ve veriminizi artırır.

Baskı makinesi fiyatları araştırılırken ihtiyaçların keskin bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Doğru çözümler için doğru baskı makinesini almalısınız. Siz de şirketinize özel baskı makinesi araştırması yapıyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz!