Baskıya Göndermek Dert Değil – Riso Türkiye

Baskıya Göndermek Dert Değil - Riso Türkiye

Riso, dijital baskı üretim makineleri ile ekonomik olmayan baskı süreçlerinde kurumunuza uzun vadeli bir çözüm sunabilirsiniz. Yüksek çözünürlükte daha kaliteli, daha işlevsel ve daha az maliyetli bir hizmet sunar.

Hangi boyutları kullanabilirsiniz?

RISO Baskı Makineleri ile A4 boyutundan, A2 boyutuna kadar geniş yelpazede baskı yapabilir, yazıcıları kullanmak için uzun ve ekonomik olmayan seçeneklerin yerine kullanarak hem işinizi hem de iş yükünüzü azaltabilirsiniz.

Hangi Teknolojiyi Kullanıyoruz?

Mürekkep tabanlı baskı sistemlerimizle, global patent sahibi olarak ürettiğimiz baskı makinelerimizi hizmete sunuyor, yenilikçi, modern ve çözüm odaklı ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Baskı/kopyalama işlemi sırasında ısı gerektirmeyen bir yöntem kullanılmaktadır.

Ürünlerimizde içerisinde yaşadığımız ve kendisine çok şey borçlu olduğumuz dünyamızı korumak adına hiçbir ozon, toz veya toner parçaları kullanmıyoruz. Böylece farklı bir havalandırma ve soğutma işlemi de gerekmiyor.

Neden RISO?

180 ülke ve bölgede hizmet veren markamızın, sektörün en çok tercih edilen ve en temel amacı müşterilerinin memnuniyetidir. Birçok ülkede RISO-ing kelimesinin artık ‘’baskı’’ kelimesinin yerine kullanılması da başarımızı bu bağlamda destekleyen önemli bir faktördür. Yalnızca baskı makinesi üretmekle kalmıyor, kullanıcılarımızın iş ihtiyaçlarını tespit ediyor, buna göre çözüm arayışında bulunuyor ve uzun vadede size en çok yarar sağlayacak ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Yüksek kaliteli ve uygun maliyetli baskı ürünleri ile amacımız gün sonunda size konforlu bir çalışma ortamı yaratarak, baskı, kopya işlemlerinde en ekonomik hizmeti sunabilmek.