Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Eğitim hayatımızdan iş hayatımıza pek çok sektörde yenilikçi baskı çözümlerine ihtiyaç duyuyoruz. Teknoloji geliştikçe alınan baskıların kalitesi, baskı hızı, renk skalası gibi alt başlıkların da gelişim gösterdiği günümüz koşullarında hem hızlı baskı yapabilecek hem de en iyi kalitede işler çıkartacağınız ürünleri elde edebilmek için iyi bir yazıcıya ihtiyaç duyduğunuz aşikar.

RISO Turkey piyasaya çıkarmış olduğu çok yönlü yazıcılar sayesinde kaliteli ve hızlı baskı seçeneğini en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ve son teknolojiye sahip üretim standartları ile bir yazıcıdan beklenen maksimum verimi rahatlıkla sağlayabilen marka, her sektörden pek çok ihtiyaç sahibini üretmiş olduğu yazıcılarla işleyişinden oldukça memnun bırakmıştır.

Global pazarda 2005 yılından beri yer alan RISO Turkey, bu sektörde “tabaka INKjet üretim yazıcıları” alanında sektör lideri konumundadır. Düşük maliyet seçeneğiyle yüksek hızlı çözümler sağlayan yazıcıları ile sektör genelindeki pek çok markadan başarı olarak öne geçmiş olan RISO Turkey, 2015 yılından itibaren Türkiye pazarında da yer almaya başlayarak yazıcı ihtiyaçlarınızı en detaylı ve verimli şekilde karşılamaktadır.

RISO Turkey Çok Fonksiyonlu Yazıcıların Özellikleri Nelerdir?

Çok yönlü yazıcılar ve özellikleri konusunda RISO Turkey’in kullanıcılarına sağladığı eşsiz kolaylıklar şu şekilde özetlenebilir;

  • Baskı konusunda maliyet kadar hızın da inanılmaz önemli olduğunun bilincinde olunmasıyla birlikte, RISO çok yönlü yazıcılarında dakika başına tek taraflı A4 kağıdına 160 adet baskı yapabilme özelliği bulunmaktadır.
  • Kolay kullanım seçeneğiyle kullanıcılarının işini kolaylaştıran ürünler, toner ve tambur değişimi vb. süreçlerini ortadan kaldırmıştır.
  • Bir aylık baskı sürecinde toplam 500.000 adet baskı yapabilecek çok yönlü yazıcı çeşitleri marka bünyesinde bulunmaktadır.
  • Çevre dostu üretim bilincindeki RISO Turkey, doğaya zararlı olacak hiçbir emisyon sürecine girmemekte ve ürettiği yazıcılarda düşük enerji tüketimi özelliğini ana özellikler arasında tutmaktadır.
  • Yazıcı çıktılarında bir sonraki süreçte ihtiyaç duyulabilecek ciltleme, kitapçık oluşturma, zımbalama, kapak kağıtları oluşturma gibi seçeneklerin hepsini gerçekleştirebilmektedir.
  • Üretim aşamasında kağıt yolunun oldukça ergonomik şekilde tasarlanması neticesinde kağıt sıkışması gibi istenmeyen durumlar en az seviyeye indirilebilmiştir.
  • USB’den aktarım ve barkod alan tanımı yapılarak işlevsel bir yazdırma süreci geliştirilebilir.
  • “Soğuk baskı işlemi” özelliği sayesinde kağıt üzerinde yüzde sıfır dalgalanma olmaktadır.
  • Akıllı telefon ve tabletlere indirilebilecek RISO mobil uygulaması sayesinde bu ürünlerden yazıcılara baskılama için aktarım yapılabilmektedir.