Hızlı Baskı Çözümlerine RISO Türkiye Farkı ile Ulaşın!

Günümüzde çoğu iş sektöründe, işin yürütüldüğü süreçlerin elzem ihtiyaçlarından olan hızlı baskı çözümlerinden bahsetmemiz mümkün. Hızlı baskının sağladığı en büyük avantaj, sektörlerin farklı olması fark etmeksizin her iş çözümünün hızlı ve seri bir şekilde alınmak istemesiyle baskı işlerinin çok daha kaliteli ve seri bir şekilde edilebiliyor olmasıdır.

Geçmişte baskı makinelerinin gelişmişliği, hız seviyesi, baskı kalitesi vb. unsurlarda eksik kalması yüzünden aksayan iş süreçleri ve yetişmeyen baskılar markalar için sorun yaratmakta idi. Ancak RISO Türkiye’nin geliştirmiş olduğu hızlı baskı çözümleri sağlayan baskı makineleri ve yazıcılar sayesinde farklı sektördeki firmaların ihtiyacının oluştuğu baskı işleri çabucak bitirilmekte, aynı zamanda eşsiz bir çözünürlük ve renk kalitesi sunulmaktadır.

RISO Türkiye’nin Hızlı Baskı Gerçekleştiren Baskı Makinelerinin Özellikleri

Çalışma stili olarak “Maliyetlerinizi düşürün ve üretkenliğinizi arttırın” mottosunu benimseyen markanın geliştirmiş olduğu baskı makineleri, ofislerde bulunan alışılmış baskı teknolojilerinden çok daha hızlı ve geniş baskı seçenekleri sunan makinelerdir. Normal şartlarda süre olarak çok uzun vakitleri kapsayan, aynı zamanda ekonomik olarak da şartları zorlayan baskı süreçleri artık RISO Türkiye ile oldukça kısaltılmış ve kalite olarak gözle görülür farklara ulaşmıştır.

Birbirinden farklı kağıt boyutları için (A2, A4 gibi) baskı modellemeleri sunan RISO hızlı baskı makineleri sayesinde pek çok ürün portföyü eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmiş olur. Ayrıca markanın en önemli avantajlarından biri, farklı ihtiyaçlar için ortaya çıkan farklı baskı seçeneklerini sizlere özel bir şekilde ayarlayabiliyor olmasıdır. Bunun anlamı, bu baskı makinelerinin şirketinizin/firmanızın ihtiyaç duyduğu çözünürlüğe, sayfa başı maliyete ve ihtiyaç duyduğunuz hıza göre üretim yapabilmesidir.

Bunun dışında hızlı baskı yazıcıları konusunda da başarılı bir portföye sahip olan marka, yüksek hızlarda mürekkep püskürtme özelliğine sahip olarak geliştirdiği yazıcıları ile hem siyah beyaz hem de renkli tabaka baskı çözümleri sunmaktadır. Püskürtmeli yazıcıların sağladığı avantaj, mürekkep püskürtmeli baskı çözümlerinin lazer yazıcılara göre baskı sırasında ısıya ihtiyaç duymamasıdır. ComColor özellikli yazıcılar ise yüksek baskı hızı ile baskı işlerini oldukça kolay ve kısa vakitte gerçekleştirerek yoğun iş sürecini hafifletmeye yardımcı olmaktadır.