Hızlı Baskı: Zamana Karşı Yarışanlar İçin!

Riso

Bünyesinde çok fazla personel barındıran ya da kağıtlarla iş yapan firmalar için baskı problemi kaçınılmaz olabilmektedir. Baskı ihtiyaçlarını dışardan karşılamak çok maliyetli olabildiği gibi, aynı zamanda hızlı olmaması açısından problem yaratabilir. Hızlı baskı ise bu sorunları ortadan kaldırmaktadır. Riso Türkiye’nin sizlere sunduğu kişisel çözümler için okumaya devam edebilirsiniz!

Hızlı Baskı Yapan Yazıcılar Hangileridir?

Her yazıcının ve baskı makinesinin kendine özgü özellikleri bulunmaktadır. Sektörlerin ise farklı özelliklere sahip makinelere ihtiyacı olmaktadır. Örneğin bir eğitim kurumu ve küçük çaplı bir derneğin ihtiyaçları birbirinden farklı olacaktır. Peki, şirketinize özel baskı makinesini nasıl bulabilirsiniz? Başka bir deyişle hızlı baskı yapan yazıcılar hangileridir?

Size örnek olması açısından kataloğumuzdan baskı makinelerinin hızlarını listeledik;

  • 60-100
  • 60-150
  • 60-190
  • 60-130

Yukarıda gördüğünüz tüm hızlar hızlı baskı kategorisinde değerlendirilmektedir. Seçeceğiniz baskı makinesini diğer özelliklerine göre bakarak da seçebilirsiniz. Örneğin çözünürlük, kâğıt ağırlığı, LCD dokunmatik Panel ve basılabilir alan gibi özelliklere bakılabilir.

Hızlı Baskı Neden Önemlidir?

Riso Türkiye kurumsal çözümler üreten bir firmadır ve firmanıza uygun baskı makinesi önerisinde bulunur. Peki, hızlı baskı neden önemlidir? Yavaş ilerleyen baskı süreçleri işlerin aksamasına ve daha fazla maliyete yol açabilmektedir.

Örneğin baskı yoluyla kar elde eden kurumlar için hızlı olmak çok önemlidir. Gün içerisinde hizmet verebildiğiniz müşteri sayısı arttıkça daha fazla kar edersiniz. Baskı makinelerinin tek özelliği hızlı olmaları da değildir. Aynı zamanda kaliteli ve sorunsuz baskılar alabilirsiniz.

Sayfa başı maliyetinizi ayarlayabilmek genel olarak baskı maliyetini hesaplayabilmenize ve buna göre aksiyon almanıza yardımcı olur. Baskı ihtiyaçlarını dışarıdan karşılamak, çok fazla baskı alan kurumlar için maliyetli olmaktadır.

Hızlı Baskı Kimler İçin Önemlidir?

Hangi kurumların hızlı baskı ihtiyacının olduğunu ancak profesyonel bir bakış açısı anlayabilir. Yine de genel olarak bazı kurumların baskı çözümlerine ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Aşağıda bu tarz kurumların listesini göreceksiniz;

  1. Eğitim Kurumları: Tüm eğitim kurumları test ve konu anlatımları için baskıya ihtiyaç duyar.
  2. Dernekler: Yapılan çalışmalar için baskı gerekli olmaktadır.
  3. Kurumsal şirketler: Şirketler tüm işlemler için evrak kullanmaktadır.
  4. Kamu Kurumları: Kamu da her işlem evraklarla kayıt altında tutulmaktadır. Bu sebeple çok fazla baskı ihtiyacı duyarlar.

Eğer sizde baskı çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız Riso Türkiye’nin geliştirdiği hızlı baskı çözümlerine göz atabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve baskı maliyetlerinizi en aza indirin!