Kitap Baskı Süreçlerinde En Doğru ve Hızlı Tercih RISO Turkey!

baskı

Günümüzde hızlı ve kaliteli baskı çözümleri için piyasada pek çok marka bulunsa da, aralarından baskı kalitesi ve çoklu baskı çözümleriyle fark yaratan RISO Turkey markası dikkatleri üzerine toplamaktadır. Uzun yıllara dayanan piyasa tecrübesi ve son teknolojiyle geliştirilmiş baskı makineleri ile pek çok sektörde markalara baskı konusunda iş ortağı olan markamız, kitap baskı süreçleri için de ürettiği makineleriyle hızlı ve kaliteli sonuçların ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Kurumsal markalara, derneklere, kısa süreli baskı çalışmalarına, çoklu baskı üretime ihtiyaç duyan markalara sağladığı kaliteli baskı desteğinin yanında kitap baskı sektörü için de hem uygun hem de hızlı baskı seçeneği sunan RISO, özellikle eğitim sektörü baz alınırsa bu alanda 25 yıllık oldukça yeterli bir deneyime sahiptir. Basılacak kitaplar için sağlanan çözümler, her türlü renkli/renksiz baskı; çoklu ve seri baskı gibi ihtiyaçları sayfa başı müthiş bir esnek yazdırma sürecini meydana getirmektedir.

Kitap Baskı İhtiyaçları İçin RISO Turkey Baskı Makinelerinin Çözümleri

RISO Turkey kitap baskı ekipmanları arasından sayabileceğimiz SF serisine ait baskı makineleri, kitap baskıları gibi uzun sürecek uzunluklardaki kopyaların üretilmesi için deyimi yerindeyse bir cevherdir. Normal şartlarda fotokopi makinelerinden ya da toner bazlı yazıcılardan alınan kopyalar hem zaman olarak çok uzun zamanları kapsadığından kitap gibi uzun sayfaları bulunan ve ciltlenmesi gerekecek seri baskı gerektiren süreçler için baskı makinelerine başvurmak en doğru çözüm olmaktadır.

RISO markasının geliştirmiş olduğu baskı makinesi çeşitleri, A2 boyutundan A4 boyutuna farklı kağıt boyutları ve modelleri için kusursuz baskı yapabilecek teknolojiye ve hıza sahiptir. Günümüzde bir iş sürecinde kalite ne kadar önemliyse zaman da aynı şekilde aynı öneme sahip olduğundan, RISO Turkey baskı makineleri sizlere kaliteli baskıyı ve hızlı baskı çözümlerini bir arada sunar.

Model olarak SF2030, SF5230 ve SF9390 olarak örneklendirebileceğimiz baskı makinesi çeşitleri, modellerine göre değişkenlik göstererek 14 saniye ile 22 saniye arasında tam çözünürlük ile sayfa başı baskı yapabilmektedir. Bununla birlikte bu saydığımız 3 model de kitap baskı çözümlerinin ihtiyaç duyduğu teknik özelliklere sahip olduğundan kitap baskısı için oldukça uygundurlar.