Ofis Ostim Kırtasiye

Riso

Kuruluş Amacımız

1982 yılında kurulan kırtasiyemiz sizlere en güzel ve en kaliteli hizmeti sunmak amaçlı faaliyete geçmiştir.  Ostim sanayi bölgesi, gimat gibi sanayi ve ticari kuruluşlarının bulunduğu ve faaliyet gösterdiği birçok farklı sanayi kollarının bulunduğu bu bölgeye bu yapıyı taşıyıp faaliyete geçirerek bu köklü geçmişimizi başlatmış olduk. Müşterilerimizin beklentilerini ve görüşlerini önemseyerek bu yola devam ettik bu sayede yenilikçi yapımıza olan ilgi günden güne artış göstermiştir. Büyümeye devam ederken daha büyük bir alana geçip kadromuzu büyütüp daha kaliteli hizmet veriyoruz. Bölgede ki ihtiyaç ve talep doğrultusunda ilerlettiğimiz çalışmalarımız hızla devam ediyor ve müşteri görüşleri günden güne daha çok olumlu hale gelmeye başlıyor. Dijital baskı ve plan kopya ile lazer baskı kısmına da ağırlık vererek çalışmalarımızı yürütüyoruz.

İş Yerinizi Nasıl Tanımlarsınız

Kırtasiye ve baskı makinelerimizle geniş çaplı hizmet sunmaktayız. Gelen müşterilerimizin isteklerini sorunsuz ve istediği şekilde yerine getirmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerini bir firmada yapıp memnun olması ve kaliteli sonuçlar alması hem onlar açısından hem bizim açısından memnun edici bir durum. Kırtasiye ve Baskı hizmetlerimizin yanında verdiğimiz hizmetlerin yanında promosyon ve UV baskı makinelerimizle aynı şekilde geniş çaplı bir hizmet sunmaktayız.

Özellikle RISO ComColor GD9630 ‘u Tercih Etmenizde ki Sebep Nedir ve Yatırım Noktasında Ki En Önemli Kriteriniz Nedir?

RISO’yu tercih etmemizde ki en büyük etken daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır. Ürünün sağladığı avantajlar şu şekildedir güvenilir ve daha çok düşük maliyetlidir bundan dolayı müşterilerimiz bizim için çok kıymetli olduğu için bu avantajlardan yararlanmalarını istedik. Bugünden bahsedersek eğer bize maliyetlerimizi en aza indirerek bize de büyük bir avantaj sağlamıştır aynı zamanda kontrol edilebilir hale getirmiştir. Kalite ve hızı bir arada tutmayı sağlamıştır. Maaliyetlerin daha önceden de biliniyor olması firmamıza daha sonralarında sürpriz bir maliyet çıkarmamayı sağlayarak firmamıza yardımcı olmaktadır.

Hizmet Anlayışınızda Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Denince Ne Anlamalıyız

Hizmet anlayışımız ve misyonumuz müşteri memnuiyeti odaklıdır. RISO GD9630’nin sayesinde üretim kapasitesi artmıştır bu yüzden müşterilerimizin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verir onları daha memnun hale getirmekteyiz