RISO Mürekkep Kalitesi

bASKI

İş hayatında pek çok sektörde baskı çalışmalarına ihtiyaç duyulduğu bilinen bir gerçek. Gelişen teknolojiyle birlikte baskı çözümleri için geliştirilen makinelerin hem doğa dostu olması, hem pratik baskı seçeneklerine sahip olması hem de kaliteli baskı yapabilmesi markaların tercih ettiği önceliklerden. Aynı zamanda bu özelliklerin tamamlayıcısı olarak baskı süreçlerinde iyi mürekkeplerin kullanılması da ortaya çıkartılan işlerin kalitesini otomatik olarak arttırmakta.

RISO mürekkep kalitesi olarak kendi segmentindeki pek çok baskı makinesi ve yazıcıdan birkaç adım önde bir markadır. Bunun nedeni, RISO’nun baskı süreçlerinde A’dan Z’ye en iyiyi hedeflemesiyle birlikte iyi özellikler barındıran malzemeleri kullanmasıdır. Türkiye pazarında 20 seneyi aşkın yıldır hizmet veren RISO, çevreci baskı çözümleriyle birlikte baskı süreçlerinin yer aldığı sektörler için iyi ve kaliteli baskıları sorunsuz bir şekilde oluşturmaktadır.

Markanın bir diğer avantajı, son teknoloji ürünlerinde sunduğu maksimum hızı minimum maliyetle gerçekleştirebilmesidir. Hem yazıcıların hem de baskı makinelerinin kullanıcılara sunmuş olduğu farklı ihtiyaçlara yönelik çözümlerde her sektörün ihtiyacı olan hızlı iş sürecinin taraflara sağlanması, aynı şekilde her ihtiyacın hızlı bir şekilde giderilmesi sürecinde maliyetin uygun tutulmasına karşılık baskı ve mürekkep kalitesinin oldukça yüksek olması kullanıcılardan tam not alan durumlardandır.

RISO Mürekkep Seçenekleri Neler?

RISO mürekkep seçenekleri arasından ihtiyacınız olan standartlar haricinde de farklı ihtiyaçlara çözüm bulacak fonksiyonlarda mürekkepler de bulunmaktadır. Markanın genel portföyüne bakıldığında, kalıplı makineleri ve Inkjet özelliğini barındıran birden fazla fonksiyona sahip yazıcılarla karşılaşılmaktadır. Inkjet denilen modeller ComColor GD ve FW serilerinde, kalıplı makinelere bakıldığında SF serisinde farklı baskı gereksinimlerine uygun olacak şekilde tasarımlar bulunmaktadır.

Bu tasarımlar, baskı süresi vb. süreçleri etkilediği kadar farklı mürekkep kullanım şansını da beraberinde getirmektedir. RISO’nun sağladığı mürekkep seçenekleri arasında metalik altın gibi örneklendirebileceğimiz bir takım mürekkep seçenekleri de mevcuttur. Bunun sağladığı avantaj, bu tip metalik renklerin normal ofis yazıcılarında vb. baskı makinelerinde bugüne kadar mümkün olmadığından dolayı yeni baskı ve mürekkep teknolojisi sayesinde metalik renklere ihtiyaç duyulan her alanda kaliteli bir şekilde baskı yapılabilmesidir.