Sınav Baskı Çözümleri

Baskı çözümleri konusunda ilk akla gelen markalardan olan RISO, günümüz koşullarında toplam 180 ülkede baskı sektöründe hizmet vermektedir. Üretmiş olduğu baskı makineleri ve baskı konusunda sektörel ihtiyaçları tam olarak karşılayabilecek ürünleri ile marka itibarını oldukça kuvvetlendiren RISO, sınav baskı çözümleri konusunda da oluşabilecek iş alanlarında başarılı ve güçlü üretim yapan makineleriyle çoğu süreçte yer alır.

Piyasa genelindeki artan marka sayısı ve buna bağlı olarak sunulan baskı çözümlerinde, rakipleri arasından sıyrılarak en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmeyi başaran marka, bu başarısını kaliteli yazıcılarına ve fotokopi makinelerine borçludur. Her müşteri için istek ve ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirilerek bu çözümler uygun maliyetle taraflara sunulur.

Aynı zamanda piyasa içerisinde dinamik olarak inovatif gelişmelerde de bulunulması, her alanda gelişim sağladığı gibi sınav baskı çözümleri konusunda da doğru baskı özelliklerinin keşfedilebilmesini ve buna yönelik doğru ürünlerin kullanılabilmesine dair marka yönlendirmelerinin yapılabilmesini sağlamaktadır.

Geliştirilen baskı çözümleri kurumsal ihtiyaçlarda, dernek çalışmalarında, kamu kuruluşları çalışmalarında, pek çok ticari faaliyet gösteren sektör çalışmalarında ve pek tabii eğitim alanında sıklıkla kullanılmaktadır. Eğitim alanında çok geniş skalada gerçekleştirilen farklı sınav sistemlerinin anlaşılır, hatasız ve kaliteli bir şekilde sınava girecek taraflara ulaştırılabilmesinin tek yolu, sınav baskı ekipmanlarının doğru sistemle baskı sürecine sokulmasıdır.

Yeni FW modelleri ile birlikte, renkli sayfa başına en düşük maliyetli baskı çözümünü sunan dünyanın en hızlı renkli tabaka baskı mürekkep püskürtmeli yazıcısı olan yeni ComColor GD Serisi’nin yaratıcılarıyız.

RISO sınav baskı çözümleri olarak renkli sayfa başına en düşük maliyetle en kaliteli baskı çözümünü sunacak hızlı renkli tabaka baskı yapabilen mürekkep püskürtmeli yazıcı geliştirmiştir. İlk okuldan üniversiteye kadar ihtiyaç duyulan sınav baskılarında bu makinalar kullanılarak hem maliyet düşürülebilmekte hem de esnek bir kopyalama ve yazdırma süreci geçirilebilmektedir.

RISO Turkey Baskı Çözümleri Konusunda Nasıl Avantajlar Sağlar?

  • Yüksek hızlı çıktı alınabilen makineler sayesinde zaman tasarrufu yapılabilir.
  • Renk maliyeti oldukça düşüktür.
  • Baskı yönetimi kolay ve düşük maliyetler çerçevesinde gerçekleştirilebilir.
  • Üretkenlik konusunda geliştirilmişlik sağlanır.
  • Eğitim materyallerinde baskı uygulama ve baskı hızı gibi konularda başarı elde edilebilir.
  • Çevreye duyarlı makineler sayesinde yapılacak baskılar doğa dostu koşullarda gerçekleştirilir.
  • Sınav materyallerinde ihtiyaç duyulabilecek kitapçık oluşturma, zarf baskısı yapma, baskıları delme ya da zımbalama gibi durumlar RISO profesyonel sınav baskı çözümleri olarak makineler tarafından gerçekleştirilebilmektedir.